Koronavirus.PŘÍRODA.cz

přehled všech zpráv z internetu o koronaviru COVID-19, které monitoruje www.priroda.cz.

Články o epidemii ze serveru iDNES.cz vydané 27.9.2022

navigace: úvodní stránkadatum 27.9.2022iDNES.cz
Minulý týden v Brně patřil pátému ročníku festivalu seriálové tvorby Serial Killer. „Jsem ráda, že po dvou krušných covidových letech jsme se dočkali pátého ročníku,“ uvedla šéfka festivalu Kamila Zlatušková. Předpremiéry se v rámci programu dostalo třeba minisérii Král Šumavy nebo seriálu Dobré ráno,...
zdroj: iDNES.cz
Největší světový veletrh videoher E3 zažil kvůli pandemii koronaviru těžké časy, vloni se konal pouze digitálně a letos byl dokonce úplně zrušen. Mnozí mu proto předvídali konec, nakonec je ovšem oficiálně potvrzené, že se konat bude.
zdroj: iDNES.cz
Šest měsíců před dokončením rekonstrukce Císařských lázní v Karlových Varech představilo vedení kraje jejich budoucí využití. Opravená památka se veřejnosti otevře v červnu příštího roku.
zdroj: iDNES.cz
Reprezentační ples hlavního města se letos neuskuteční. Vedení Prahy se rozhodlo tuto tradiční událost zrušit s ohledem na válku na Ukrajině, vysoké ceny energií a riziko šíření nemoci covid-19. Ples se tak neuskuteční už počtvrté v řadě.
zdroj: iDNES.cz
Šíření epidemie koronaviru v Česku zrychluje, v pondělí testy odhalily 4 735 nově nakažených, což je nejvíc za jeden den od první poloviny dubna a téměř o 1 000 víc než před týdnem. Vedle toho hygienici za pondělí zaznamenali 1 928 lidí s podezřením na opakovanou nákazu. Dále roste i počet...
zdroj: iDNES.cz

© PERPETUM 2022