Koronavirus.PŘÍRODA.cz

přehled všech zpráv z internetu o koronaviru COVID-19, které monitoruje www.priroda.cz.

Články o epidemii ze serveru iDNES.cz vydané 16.6.2022

navigace: úvodní stránkadatum 16.6.2022iDNES.cz
Požadavek Masarykovy univerzity v Brně na očkování, test nebo prodělání covidu pro účast na prezenční výuce v době pandemie byl nezákonný. Rozhodl o tom Krajský soud v Brně.
zdroj: iDNES.cz
Po tříleté pauze způsobené koronavirem se o víkendu uskuteční Velká cena Kanady formule 1. Zatímco rozjetý lídr mistrovství světa Max Verstappen z Red Bullu bude v Montrealu hájit náskok 21 bodů před týmovým kolegou Sergiem Pérezem, třetí Charles Leclerc z Ferrari se pokusí vrátit se do hry o titul...
zdroj: iDNES.cz
Cyklistický závod Kolem Švýcarska opustil před startem páté etapy celý tým Jumbo-Visma, v jehož řadách se objevila nákaza covidem-19. Kdo měl pozitivní test, stáj neuvedla. Kvůli koronaviru odstoupil také Adam Yates, britský lídr Ineos Grenadiers, a další čtyři jezdci.
zdroj: iDNES.cz
Fotbalový brankář Zdeněk Zlámal se v pátek rozloučí s hráčskou kariérou exhibičním utkáním v Olomouci. Šestatřicetiletý někdejší gólman Sigmy, Liberce či Bohemians oficiálně oznámil konec už v září, ale naplánovaný zápas osobností se kvůli covidovým omezením uskuteční až nyní v pátek 17. června od 18...
zdroj: iDNES.cz
Severokorejská média ve čtvrtek informovala, že se v zemi rychle šíří blíže neurčené střevní onemocnění. Podle agentury Reuters by to mohlo znamenat další zátěž pro zdravotnictví tohoto izolovaného státu, který se potýká s vlnou nákaz covidem-19.
zdroj: iDNES.cz
Počet případů sexuálního násilí v Olomouckém kraji, které oběti nahlásily policii, se letos výrazně liší od ročního průměru zhruba 23 útoků. Podle policejních statistik se zvedl na 39.
zdroj: iDNES.cz

© PERPETUM 2022